Stěhování s přesností a kvalitou

Stěhování s přesností a kvalitou

Stěhování s přesností a kvalitou

Firma AAA-RIVO je na českém trhu již 24 let. Hlavní činností je zajištění stěhovacích služeb, stěhování strojů, zejména firem, továren, ale i běžných domácností. Firma disponuje 15 zaměstnanci a několika brigádníky, čimž zabezpečuje plynulý provoz profesionálních stěhovacich služeb. Patří mezi 5 největšich firem v ČR s působností v 15 okresech.

Firma se specializuje na stěhování výrobních závodů firem, podniků.

Stěhuje kompletní technologie, výrobní linky, stroje a jiná těžká břemena bez omezní hmotnosti včetně odpojování a připojování strojů, elektroinstalace, vody, vzduchu a jiných přípojek.

Provádí stěhování do van a kotvení či vyvažování strojů. Další činností je stěhování bytů, firem, úřadů, knihoven, archivů, hudebnin, vozidel, a i včetně plného servisu a balení v ČR a zahraničí.

Na stěhování větších zakázek zpracovává firma harmonogram stěhování s nejlepšími technickými a časovými požadavky.

K těmto akcím je k dispozici obalový materiál a přepravky až do 500 ks před zahájením stěhování.

Pro zákazníky je nabízena i další velmi výhodná služba - skladování nábytku až do 1100 m3 skladovacích prostor na dobu od 1 měsíce až po několik let uskladnění.

Další naší činností je likvidace nábytku a pozůstalostí.

Služby jsou pojištěny na částku 10 mil.Kč.

Firma vlastní 8 nákladních vozidel, jeřábů , VZV, specializovaných pro stěhování + speciální halový jeřáb Valla 250D

Provádíme i autojeřábnické práce od 1t po 28t vozidly Liebherr 1035, halovým jeřábem Valla 250 a vozidly Volvo FH12/HR FASSI 9t.

Dané služby je možné využít ve stavebnictví, průmyslu i při manipulaci strojů či strojních zařízení.

Dále se firma zabývá nadměrnou přepravou železobetonových výrobků, mostních konstrukcí, ocelových konstrukcí, strojů, stavebních strojů, lodí, letadel, tanků, válců, bagrů, rypadel atd.

Rady pro vás, jak se nejlépe připravit na stěhování:

Před stěhováním si napište seznam stěhovaných věcí, který konzultujte s dispečerem, či technikem firmy, který dle vašeho seznamu odhadne cenu.

V případě většího množství či složitosti stěhování si domluvte osobní prohlídku našim technikem.

Chcete-lí stěhování v sobotu, volejte s dostatečným předstihem, je často obsazeno. Máte-li objednáno stěhování na určitý den, postarejte se o volný příjezd stěhovacího vozu k objektu a jeho zaparkování. Čím blíže bude vozidlo stát, tím je vše rychlejší a levnější.

Podle velikosti bytu si objednejte vhodný počet zaměstnanců při výběru vozu rádi poradíme.

Minimálně 1 den předem si v domě zajistěte volnost výtahu.

V případě, že balíte osobní věci sami, rádi vám zapůjčíme plastové přepravky nebo odprodáme kartony a jiný balící materiál.

Pro balení výše uvedených stěhovaných svršků používáme pětivrstvé kartounové obaly, bublinkové fólie, páskovací samolepkou nebo transportní umělohmotné přepravky

70x55x50cm. Kapacita přepravek k zapůjčení je 500 ks.

Při stěhování strojů mezinárodním, nebo hudebnin, obrazů, starožitností, soch, starožitného nábytku a materiálu atypických rozměrů nebo tvaru provádíme zhotovujeme obalový materiál na konkrétně danou situaci.

Při prováděném balení jsou na každou bednu, krabici, přepravku nalepeny označníky s obsahem a místem určení zásilky..

Věci do krabic balte tak, aby dno krabice stěhování vydrželo - nejlépe přelepit. Křehké věci a sklo v kartonech značte !!!

Při demontáži nábytku si veškeré šrouby a příslušenství přilepte dovnitř skříně a dveře olepte.

Jako poslední nezapomeňte na změny kontaktních adres, a to pošty, zaměstnavatele, stavební spoření, leasing, pojišťovny, banky, spořitelny, OS SZ, zdravotní pojišťovnu, finanční a živnostenský úřad, plynárny, vodovody a ostatní.

Na závěr během stěhování vyberte věci, které již nepotřebujete, rádi vám je zlikvidujeme skládkou.

Snahou firmy AAA-RIVO je podat co nejlepší profesionální služby v nejvyšší kvalitě s přihlédnutím na potřeby a možnosti zákazníka.

Pevně věříme, že využijete naše dlouhodobé zkušenosti a budete se k nám rádi vracet.

Zveřejněno 19.02.2018