Stěhování bytů, firem, úřadů a strojů

Stěhování

Rady pro vás, jak se nejlépe připravit na stěhování

Před stěhováním si napište seznam stěhovaných věcí, který konzultujte s dispečerem, či technikem firmy, který dle vašeho seznamu odhadne cenu stěhování.

V případě většího množství či složitosti stěhování si domluvte osobní prohlídku našim technikem. Chcete-li stěhování v sobotu, volejte s dostatečným předstihem, je často obsazeno. Máte-li objednáno stěhování na určitý den, postarejte se o volný příjezd stěhovacího vozu k objektu a jeho zaparkování. Čím blíže bude vozidlo stát, tím je vše rychlejší a levnější.

Podle velikosti bytu si objednejte vhodný počet zaměstnanců – při výběru vozu rádi poradíme. Minimálně 1 den předem si v domě zajistěte volnost výtahu. V případě, že balíte osobní věci sami, rádi vám zapůjčíme plastové přepravky nebo odprodáme kartony a jiný balící materiál. Křehké věci a sklo značte. Věci do krabic balte tak, aby dno krabice stěhování vydrželo-nejlépe přelepit páskou. Osobní věci ze skříní a úložných prostor vybalte, aby nedošlo k poškození. Při demontáži nábytku si veškeré šrouby a příslušenství přilepte dovnitř skříně a dveře olepte.

Jako poslední nezapomeňte na změny kontaktních adres a to pošty, zaměstnavatele, tel.operátory, stavební spoření, leasing, pojišťovny, banky, spořitelny, OSSZ, zdravotní pojišťovnu, finanční a živnostenský úřad, lékaře, školu, plynárny, vodovody a ostatní.

Na závěr během stěhování vyberte věci, které již nepotřebujete, rádi vám je zlikvidujeme skládkou.