Profesionální stěhování AAA-RIVO - Mezinárodní stěhování bytů, kanceláří a firem zahrnuje kompletní stěhovací servis od A – Z včetně dohovoru, obhlídky stěhování, vypracování listu OF PACKING, zabezpečení celního odbavení.

vosika@aaa-rivo.cz | Kontaktní formulář | Virtuální prohlídka | Video AAA-RIVO | Proč si objednat nás?
stěhování bytů, autodoprava, stěhování strojů
stěhování firem, nadměrná přeprava, těžká břemena
stěhování archivů, jeřábnické práce, vozový park
stěhování mezinárodní, autodoprava HR, likvidace skládkou
stěhování kuriozit, skladování, balící služby
jeřábnické práce, stěhování, těžká břemena
jeřábnické práce, stěhování, těžká břemena

Stěhování mezinárodní

Mezinárodní stěhování bytů, kanceláří a firem zahrnuje kompletní stěhovací servis od A – Z včetně dohovoru, obhlídky stěhování, vypracování listu OF PACKING, zabezpečení celního odbavení. Snahou naší firmy je podat co největší kvalitu při mezinárodním stěhování, což dokazují i naše reference.

Mezinárodní stěhování v rámci EVROPY probíhá vlastními prostředky – vozidly.

Při stěhování mimo evropské státy USA, Afrika, zabezpečujeme stěhování námořní přepravou v mimořádných případech letecky. Vše záleží na velikosti stěhování a přání zákazníka.

V rámci kvalitního provedení přejímáme zakázky na mezinárodní stěhování minimálně 14 dnů předem.

Mezinárodní stěhování může vzhledem k vzdálenosti zahrnovat kompletní servis včetně balení nábytku, balení osobních věcí, skla, oděvů, obrazů, starožitností, hudebnin, soch do kartonů a kartonových skříní. Dále provádíme demontáž a montáž nábytku, odpojování a připojování spotřebičů, lustrů, kuchyňských linek, praček, balení kytek a jiné.

V rámci mezinárodního stěhování s plným servisem používáme veškerý obalový materiál dle přání zákazníka - viz. obalový materiál.

Mezinárodní stěhování - Kores Mezinárodní stěhování
.

Info linka: +420 602 408 667 - non stop