Profesionální stěhování AAA-RIVO - Stěhování a služby spojené se stěhováním. Stěhování bytů, firem, úřadů, kanceláří, mezinárodní stěhování, likvidace a balící služba.

vosika@aaa-rivo.cz | Kontaktní formulář | Virtuální prohlídka | Video AAA-RIVO | Proč si objednat nás?
stěhování bytů, autodoprava, stěhování strojů
stěhování firem, nadměrná přeprava, těžká břemena
stěhování archivů, jeřábnické práce, vozový park
stěhování mezinárodní, autodoprava HR, likvidace skládkou
stěhování kuriozit, skladování, balící služby
jeřábnické práce, stěhování, těžká břemena
jeřábnické práce, stěhování, těžká břemena

Stěhování

Stěhování pro Vás

Rady pro vás, jak se nejlépe připravit na stěhování:

Před stěhováním si napište seznam stěhovaných věcí, který konzultujte s dispečerem, či technikem firmy, který dle vašeho seznamu odhadne cenu stěhování.

V případě většího množství či složitosti stěhování si domluvte osobní prohlídku našim technikem. Chcete-li stěhování v sobotu, volejte s dostatečným předstihem, je často obsazeno. Máte-li objednáno stěhování na určitý den, postarejte se o volný příjezd stěhovacího vozu k objektu a jeho zaparkování. Čím blíže bude vozidlo stát, tím je vše rychlejší a levnější.

Podle velikosti bytu si objednejte vhodný počet zaměstnanců – při výběru vozu rádi poradíme. Minimálně 1 den předem si v domě zajistěte volnost výtahu. V případě, že balíte osobní věci sami, rádi vám zapůjčíme plastové přepravky nebo odprodáme kartony a jiný balící materiál. Křehké věci a sklo značte. Věci do krabic balte tak, aby dno krabice stěhování vydrželo-nejlépe přelepit páskou. Osobní věci ze skříní a úložných prostor vybalte, aby nedošlo k poškození. Při demontáži nábytku si veškeré šrouby a příslušenství přilepte dovnitř skříně a dveře olepte.

Jako poslední nezapomeňte na změny kontaktních adres a to pošty, zaměstnavatele, tel.operátory, stavební spoření, leasing, pojišťovny, banky, spořitelny, OSSZ, zdravotní pojišťovnu, finanční a živnostenský úřad, lékaře, školu, plynárny, vodovody a ostatní.

Na závěr během stěhování vyberte věci, které již nepotřebujete, rádi vám je zlikvidujeme skládkou.

Stěhování Stěhování
.

Info linka: +420 602 408 667 - non stop